Warsztaty rozwojowe

Droga Artysty (19.03-11.06.2020)

12 tygodni z książką Julii Cameron. Dzięki wsparciu grupy oraz programowi zawartemu w książce obudzimy naszego wewnętrznego artystę i pomożemy mu tworzyć w świecie. Zwrócimy uwagę na to, co nas blokuje, zainicjujemy praktyki wspierające artystyczny rozwój i znajdziemy sprzymierzeńców na tej drodze. Więcej szczegółów tutaj (klik)

4 sposoby na krytyka wewnętrznego

Znacie ten wewnętrzny głos, który daje o sobie znać zwłaszcza wtedy, gdy robimy coś nowego lub trudnego lub daje nam zawsze nieprzychylne "recenzje" z naszego życia? Podczas tego warsztatu poznamy cztery sposoby na nawiązanie kontaktu i oswojenie naszego krytyka. 

Siła dobrych i złych nawyków

Warsztat oferuje praktyczne wskazówki co do tego, jak kultywować dobre nawyki. Z każdym dobrym nawykiem łączy się też marzenie co do tego, jakimi osobami pragniemy zostać. Przyjrzymy się temu marzeniu bliżej.

 

Przyjrzymy się też tej tajemniczej sile, która sprawia, że te nasze nawyki, które nam szkodzą są tak trudne do wyplenienia.

O mnie

Psychologią Procesu zajmuję się od od 2012 roku. Studiowałam ją najpierw w Polskim Towarzystwie Psychologii Procesu, potem w Process Work Institute w Portland w stanie Oregon, gdzie ukończyłam czteroletnie szkolenie i uzyskałam certyfikat dyplomowanej facylitatorki Psychologii Procesu.

 

Odbyłam też trwający rok i cztery miesiące staż kliniczny w River’s Way Training and Community Clinic – klinice działającej przy Process Work Institute.

Należę do Międzynarodowego Stowarzyszenia Praktyków Psychologii Zorientowanej na Proces (IAPOP)

Współpracuję z Fundacją Głębokiej Demokracji w jej projektach związanych z facylitacją konfliktów. W ramach współpracy m. in. przeprowadziłam warsztaty dotyczące pracy z konfliktem w kontekście katastrofy klimatycznej dla Kreisau-Initiative e. V.

 

Prywatnie kocham śpiewać w chórze ostatnio zainteresowałam się też improwizacją komediową.

 

Pracuję pod superwizją nauczycieli Psychologii Procesu.

 

Terapia dostępna również przez Skype’a oraz w języku angielskim.